چراغ و روشنایی باغ

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چراغ و روشنایی باغ

 

روشنایی و نور برای فضای خارج از خانه نیز لازم است با کمک آن می توانید باغ را زیبا تر کرده و محیط  را برای استفاده آماده می کنید. برای روشن کردن باغ و حیاطتان نیز وقت بگذارید و به آن اهمیت زیادی بدهید. نوع سیستم روشنایی که انتخاب می کنید بسیار مهم است و می توانید با بررسی که انجام می دهید از میان تمام چراغ های بازار بهترین را انتخاب کنید.  

 

به باغتان توجه کنید

 به زیبایی ویلاها، حیاط منازل و باغ ها اهمیت دهید و سلیقه خود را در تزیین و زیباسازی آنها نیز به کار ببرید. چراغی هایی را برای انتخاب کنید که زنگ نزنند و راهی برای نفوذ حشرات نداشته باشند.

 

 

 

انواع چراغ باغ  

 

چراغ های باغ جنس های متفاوتی دارند که البته باید ضد آب باشند تا در باران و برف یا بر اثر گرد و غبار و باد خراب نشوند. آلومینیومی، پلاستیکی و آهنی  جنس هایی هستند که چراغ های باغ معمولا از آنها ساخته می شوند و چراغ مناسب فضای باز اغلب داخل حباب است. امروزه بین مردم نیز جا افتاده است زمانی که حیاط یا باغ آنها جلوه زیبایی داشته باشد، محیط و دکوراسیون خانه نیز زیبایی زیادی خواهد داشت و می توانند از فضاهای باز خود نیز در دفعات زیادی استفاده کنند و ساعات زندگی خود را در باغ زیبای شان بگذرانند.

 

ارتفاع چراغ های باغ متفاوت هستند و البته نام های متفاوتی هم دارند؛ پایه کوتاه، پایه بلند که به نام باغچه ای یا پارکی نیز معروف هستند. چراغ باغچه ای را می توانید برای حیاط ، فضاهای سبز و... استفاده کنید، زیرا نور خوبی دارند و می توانند به راحتی محیط شما را زیبا و نورانی کنند. این چراغ ها  در باران و برف نیز مقاومند و دارای تنوع بالایی در مدل و طرح می باشند.  چراغ های باغچه ای معمولا پایه های کم ارتفاعی دارند و برای محیط های کوچک مناسب هستند.

 چراغ های پایه بلند؛ باغی برای محیط های وسیع تر بهترند و شعاع تابش نور آنها به محیط بیشتری می رسد و آن را روشن می کنند. لازم است بدانید این چراغ ها با برق کار می کنند و اگر هزینه آنها برایتان به صرفه نیست، بهتر است از چراغ های خورشیدی استفاده کنید.

 

چراغ باغچه ای خورشیدی یا شب تاپ؛ نیازی به سیم کشی و برق ندارند و در طول روز نور خود را نور خورشید می گیرند و به مانند باطری در خود ذخیره می کنند و زمانی هوا تاریک شود خود به خود روشن می شوند و فضا را برایتان روشن می سازند.  

چراغ های باغچه ای را معمولا به صورت  تک شاخه تولید می کنند و پایه ای کوتاه برای او در نظر می گرفتند تا با اندازه گیاه های باغچه ای متناسب باشد و ظاهری زیبا را در باغچه یا حیاط منزل شما ایجاد نمایند.

چراغ هایی که دارای پایه بلندی هستند نیز معمولا در سر در باغ ها استفاده می شوند تا زیبایی باغ را صد چندان کنند. چراغ های Led هم در این عرصه وارد شده اند و رنگ های مختلفی به چراغ ها داده اند و جلوه خاصی به آنها بخشیده اند. این چراغ ها به دلیل اینکه عمر زیادی دارند به صرفه ترند و می توانند نور بیشتری را با شدتی مناسب پخش کنند و برا روشنایی باغتان می توانید از انواع مختلف آنها استفاده کنید.

 

 انواع حباب چراغ باغ  

چراغ باغچه ای و باغی دارای حباب های متنوعی مانند؛  دایره ای ، گلدانی ، مکعبی  و ...  هستند که با توجه به سلیقه و البته نیازتان می توانید از انواع مختلف موجود در بازار استفاده کنید و باغ و حیاطتان را زیبا نمایید.

چراغ های ریسه ای را نیز می توانید برای زیبا کردن فضای باغ و حیاطتان نیز استفاده کنید و آنها را در حالت چشمک زن قرار دهید. در اطراف باغ از فانوس های نور استفاده نمایید تا چشم انداز زیبایی داشته باشید و بتوانید از باغ و حیاطتان زیاد استفاده کنید. نوری که در باغ استفاده می کنید هر چه ملایم و گرمتر باشد، دعوت کننده تر است و افراد به حضور در آن ترغیب می شوند. چراغی بالای میز و صندلی باغ روشن کنید و با فانوس ایستاده اطراف را تزیین نمایید تا چشم انداز زیبایی برای محیط فراهم کنید.

نیازی نیست فضای اطراف شما چه در منزل، چه در باغ پر از نور باشد، فقط باید با آگاهی و اطلاعاتی که به شما می دهیم نورپردازی ملایمی در فضایی که در اختیار دارید ایجاد کنید تا نهایت استفاده را از فضای باغ تان ببرید و در آنجا به آرامش برسید و البته لذت ببرید.