صندلی فلزی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

صندلی فلزی

ارتباط صندلی های فلزی و دکوراسیون مدرن

صندلی های فلزی روند گرمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند. این نوع صندلی توسط بسیاری از طراحان بزرگ داخلی مورد استفاده قرار گرفته است، چه به عنوان صندلی های پذیرایی و چه به عنوان صندلی های نهار خوری.

 

شما می توانید آنها را به شکل هایی از رنگ مشکی، کاملا متالیک، و یا اثاثیه داخلی پیدا کنید که هم راحت ست می شوند و هم به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از صندلی های مدرن یک سری نکات وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند.

 

صندلی های اتاق پذیرایی خود را به گونه ای انتخاب نمایید تا با بقیه اشیای اتاق ست باشند. در یک اتاق پذیرایی به سبک مدرن، یک صندلی فلزی آلویی زیبا، می تواند یک حس تندیسی به پذیرایی ببخشد. یک صندلی آلویی ترکیب شده با چرم مصنوعی، حس لاکچری و ثروت را همراه خود منتقل می کند که هایکلاس و در عین حال انعطاف پذیر می باشد.

 

 

استفاده های گوناگون صندلی فلزی

صندلی های فلزی مانند شکل، می توانند صندلی های کناری فوق العاده ای برای مبلمان شما باشند. در اصل، این طراحی انعطاف پذیر بوده و آنقدر ساده است که حتی در دفتر کار شما نیز جذاب به نظر می رسد و به عنوان مبلمان اداری استفاده شود. پس صندلی های فلزی می توانند چند کاربردی باشند.

 

شما همچنین باید به نور اتاق توجه فرمایید. نیازی نیست لامپ های رومیزی  و لوسترها همیشه و یا اکثر اوقات روشن بماند. سعی کنید همه نوع صندلی را در اتاق تصور کنید و ببینید کدام یک از آن ها سطح نور پذیرایی را در بیشترین حد خود نگه می دارد. این نیز به بهتر نشان دادن پذیرایی مدرن شما کمک می نماید. 

 

صندلی های فلزی انتخاب خوبی برای اتاق نهار خوری نیز می باشند. این صندلی ها در اتاق پذیرایی و همچنین در اتاق نهارخوری، و یا حتی اتاق خواب عالی به نظر می رسند و درصورتی که تعداد مهمان های شما از تعداد مبلمانتان بیشتر بود می توانند خیلی راحت و زیبا در کنار مبل شما قرار گیرند.

 

 

نکاتی برای طراحی داخلی و استفاده از صندلی های فلزی

مطمین شوید که حد اقل سه فیت از ناحیه اطراف اتاق را خالی نگه می دارید. لازم است شما قادر به حرکت در اطراف اتاق بدون برخورد با اشیا درون آن باشد.

صندلی های اوپن قدیمی خود را با صندلی های فلزی مدرن جابجا کنید. این صندلی های رنگی و جذاب اوپن می توانند آشپزخانه و حتی پذیرایی شما را روشن تر کنند. 

دلایلی برای انتخاب صندلی های فلزی در دکور

اگر می خواهید وسایل جدید برای منزل خود تهیه کنید و یا وسایل فعلی را به کیفیتی بالاتر برسانید به نظر می رسد که به هر حال باید یک سری صندلی های جدید تهیه فرمایید. اکنون این به نظر خیلی ساده می رسد، اما از میان مدل ها، رنگ ها و جنس های مختلف کدام را انتخاب می کنید؟ به نظر می رسد که این کار آن قدر مشقت بار باشد که به سر درد ختم شود.

من به شخصه فکر می کنم صندلی ها و وسایل فلزی انتخاب فوق العاده ای برای منزل شما می باشند.  اگر شما دنبال چیزی ماندگار، کمی متفاوت، و با قیمتی معقول می گردید در این صورت صندلی فلزی چیزی است که دنبال آن می گردید.

ماندگاری صندلی فلزی:

صندلی های فلزی در مقایسه با صندلی های چوبی بسیار ماندگار تر می باشند. نقاط اتصال وقتی جوش داده یا پیچ و مهره می شوند خیلی محکم تر از زمانی هستند که چسب خورده و میخ کاری می شوند. به هر حال ما به شما توصیه می کنیم در انتخاب صندلی احتیاط کنید که چه نوع استایلی برای اتصال به کار برده شده است. این به شما کمک می کند تا اتصالات محکم تر و با ماندگاری بیشتر برای شما باقی بمانند. معمولا شما این نوع اتصالات را در آشپزخانه و یا اتاق غذاخوری خود می یابید. 

با صندلی های فلزی فضای خود را روشن تر سازید:

یک مزیت عالی دیگر برای صندلی های فلزی این است که آن ها می توانند در رنگ های متنوع از مشکی  گرفته تا صورتی یا آبی موجود باشند. این به شما این قابلیت را می دهد که از وسایل و صندلی های رنگ روشن و درخشان برای کامل کردن یا ست کردن با وسایل دکوراسیون خود استفاده نمایید. رنگ هایی همچون قرمز می توانند گرمی بخش بوده و یا صندلی هایی با رنگ زرد می توانند شادی بخش باشند چون انعکاس گر رنگ خورشید هستند. بسیاری از صندلی های فلزی بارای تخته سه لا بوده که با ابر و روکش های لاستیکی و پارچه ای پوشانده می شوند. پس از آنجایی که این مواد نیز در رنگ های گوناگون در دسترس هستند شما می توانید آن ها را به راحتی با وسایل دیگر دکوراسیون خود ست کنید.

تنوع استایل های صندلی های فلزی:

چیز دیگری که ما در مورد صندلی های فلزی دوست داریم تنوع مدل ها و استایل های آن می باشد. چه دنبال یک استایل آنتیک بوده و چه استایلی مدرن تر، مطمین باشید آن را در صندلی های فلزی یافت می کنید. اگر دنبال چیزهای عجیب هستید صندلی های فلزی یو شکل را به شما توصیه می کنیم، ولی اگر دنبال سبکی هستید که به راحتی قابل شناسایی باشد، پس تولیکس (استیل گران قیمت) مناسب خواهد بود.

 

قیمت مناسب تر صندلی های فلزی

صندلی های فلزی در قیاس با صندلی های با کیفیت چوبی، با قیمت های مناسب تری قابل خرید هستند. ماندگاری بالا و قیمت مناسب می توانند دلیل انتخاب صندلی های فلزی باشند که می توانند در مصرف پول و زمان شما صرفه جویی نمایند.

صندلی های فلزی هیچ وقت دمده نمی شوند:

در آخر، اگر دقت نمایید صندلی های فلزی، خارج از سبک خاصشان، دنباله رو مد نبوده و همیشه در چشم دیگران جدید به نظر می آیند. اگر تا مدت زیادی قصد تغییر دکوراسیون منزل خود را ندارید به شما توصیه می کنیم استایل منزل خود را مدرن کرده و از صندلی های فلزی در دکوراسیون آن علی الخصوص در پذیرایی خود استفاده نمایید، تا علاوه بر جذابیت، روشنایی، تنوع، و متفاوت بودن، پذیرایی شما همیشه سبکی مدرن و جدید را در بر داشته باشد.