پادری

(11)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
پادری حمام ترک درمینا سری 1024
33000
ارسال رایگان
جلو دری ترکیه ای درمینا سری 1019
41000
ارسال رایگان
پادری Home Rose طرح خال سفید
37000
ارسال رایگان
پادری Home Rose طرح خال صورتی
30000
ارسال رایگان
جلو دری ترک درمینا سری 1022
0
ارسال رایگان
پادری دستشویی ترک درمینا سری 1023
41000
ارسال رایگان
پادری ترکیه ای درمینا سری 1020
41000
ارسال رایگان
پادری ترک درمینا سری 1021
41000
ارسال رایگان
پادری حمام سری 2-142
44000
ارسال رایگان
پادری حمام سری 3-142
41000
ارسال رایگان
پادری Home Rose طرح گل ترکیبی
37000
ارسال رایگان

پادری

پادری برای زیبایی جلوی درب اتاق ها استفاده می شود. همچنین هنگام ورود به داخل محیط خانه باید کفش خود را در جای خود قرار دهید و یا در منازل آپارتمانی باید کفش را در ورودی خانه بپوشید. در این صورت باید یه تکه فرش یا موکت باشد تا از تماس مستقیم کفش با کف منزل جلوگیری کند. پادری دقیقا همین کار را برای شما انجام می دهد. ضمن اینکه زیبایی ورودی خانه را هم بیشتر می کند.
اما خرید پادری هم گاهی یک معضل است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای خرید یک پادری به بازار می رود و چیزی را که میخواهید خریداری می کنید. اما بعد از اینکه چند روز گذشت متوجه می شوید کارایی لازم را ندارد و یا زیبایی خود را با چند بار پاخوردن از دست می دهد. بنابراین خرید پادری هم باید با دقت انجام شود. لازم است برای این کار به موارد زیر دقت کنید:

جنس و متریال پادری

پادری های متنوعی در بازار موجود است که هر یک از متریال های مختلفی تهیه شده اند. برخی از آنها فانتزی هستند که با نخ های ابریشمی، تور، ساتن، مروارید و ... تزئین شده اند. این نوع پادری ها بیشتر جنبه زیبایی دارند و اگر فقط به زیبایی منزل خود اهمیت می دهید، بهتر است پادری فانتزی خریداری کنید. اما اگر در کنار زیبایی، کیفیت و دوام پادری هم برایتان مهم است، جنس پادری را در نظر بگیرید. دوام و استحکام پادری اهمیت زیادی دارد. زیرا در طی روز چندین بار پا می خورد.

 

پادری برای ورودی منزل استفاده می شود.

همچنین پادری باید از نوعی باشد که گرد و غبار را به خود جذب کند. اگر از نوع پنبه یا پشم باشد، این کار را بهتر انجام می دهد. جنس پلی‌پروپیلن هم می تواند براحتی گرد و غبار را جذب کند. پادری های فانتزی اغلب توانایی جذب ذرات گرد و غبار را ندارند.  

اندازه و سایز پادری

ورودی همه خانه ها به یک اندازه نیست و استانداردی برای اندازه درها وجود ندارد. بنابراین زمان خرید پادری باید اندازه و سایز ورودی منزل را در نظر داشته باشید. پادری باید به گونه ای باشد که تمامی قسمت ورودی منزل را پوشش دهد که زمان پوشیدن کفش یا وارد شدن در منزل، کفش با کف منزل تماس پیدا نکند. البته نباید بیش از اندازه هم بزرگ و عریض باشد. زیرا حالت خود را از دست می دهد. استاندارد اغلب پادری های موجود در بازار 70×40 سانتی‌متر است.

رنگ پادری

بهتر است زمان خرید پادری رنگ آن را هم در نظر داشته باشید. رنگ پادری باید با رنگ سرامیک ها و سایر وسایل منزل هماهنگ باشد. همچنین می توانید از ایده تضاد رنگ هم الگو بگیرید. مثلا اگر سرامیک های کف خانه تیره رنگ هستند، پادری را از بین رنگ های روشن انتخاب کنید و بالعکس.

دقت در پشت پادری

با توجه به اینکه پادری را بر روی سرامیک ها قرار می دهید، نباید خاصیت لغزندگی داشته باشد و باید ثابت و فیکس بر روی زمین قرار بگیرد. سر خوردن از روی پادری و یا حرکت مداوم آن گاهی ممکن است باعث زمین خوردن شما شود. بالاخص اگر کودک در منزل داشته باشید، احتمال اینکه پادری از زیر پایش لیز بخورد و به زمین بیفتد زیاد است. پس زمانی که برای خرید پادری می روید به پشت پادری نگاه کنید که باعث سرخوردن نشود.

 استفاده در جلوی حمام

علاوه بر اینکه پادری را می توان در جلوی ورودی خانه قرار داد، در قسمت جلوی درِ حمام هم لازم است تا از پادری استفاده شود. زمانی که از حمام خارج می شوید پاها خیس است که با قرار گرفتن بر روی پادری خشک می شوند و سپس وارد محیط خانه می شوید. بنابراین پادری باید قدرت جذب رطوبت را داشته باشد. برای قسمت حمام بهتر است از پادری های ضدپوسیدگی استفاده شود که در شرایط مرطوب حمام پوسیده نشود.