مبل تک نفره

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

مبل تک نفره

شما روی مبل چند نفره رویاییتان در اتاق نشیمن بسیار نشسته اید، حال وقت آن است که در مورد وسایل دیگر که می توانند خانه را به مکانی راحت و دلچسب تبدیل کنند، یعنی مبل تک نفره، فکر کنید. اگر چه مبل تک نفره به اندازه کاناپه معمولی شما گران قیمت نیست، ولی هنوز هم به عنوان یک بخش سرمایه گذاری برای خانه شما عمل می کند، بنابراین شما می خواهید قبل از اینکه قصد خرید آن را داشته باشید، بفهمید که دقیقا به دنبال چه هستید. اندازه، سبک و پارچه مورد استفاده همه عوامل بسیار مهمی در هنگام خرید هستند که باید در نظر بگیرید. مبل تک نفره، جایی برای نشستن با یک کتاب و خوردن نوشیدنی مورد علاقتان کنار یک پنجره است. همچنین جلوه ای کامل به اتاق های نشیمن یکنواخت می دهد. مبل تک نفره یک قطعه بسیار متنوع مبلمان است که عملکرد های مختلفی در خانه دارد و چون این مبل تک نفره است خرید یک عدد از این مبل کمی خود خواهانه به نظر می رسد.

 

بر خلاف خرید ست مبلمان، که در آن تمرکز بر ایجاد راحتی برای یک جمعیت چند نفره را دارید، انتخاب مبل تک نفره اجازه می دهد که شما سلیقه و موارد مورد علاقه خود را در خرید در نظر بگیرید. پس بهتر است که به رنگ، اندازه و جنس مورد نظر اهمیت داده و توجه کنید. چرا که صندلی یک مکان بی نظیر برای شروع یک روز عالی است پس باید برای شخص شما راحت و مناسب باشد. ترینانا اودن متخصص طراحی می گوید: "قرار دادن یک مبل تک نفره در یک اتاق جایگزینی خوب برای قرار دادن تابلوی نقاشی بر یک دیوار است و می تواند جهت اضافه کردن شخصیت به فضای خانه مورد استفاده قرار گیرد". پس از یک روز طولانی در محل کار، هیچ چیز بهتر از رفتن به خانه و نشستن روی یک مبل راحت نیست. این بستگی دارد به اینکه آیا شما طرفدار مدل های مدرن هستید یا یک مدل سنتی را ترجیح می دهید. مطمئنا شما هم دوست دارید که یک مبل تک نفره مناسب برای سبک و فضای خانه خود داشته باشید. همانطور که گفته شد صندلی ها نیز یک بخش سرمایه گذاری هستند، قبل از اینکه بخواهید این نوع مبل را خریداری کنید، چندین سوال کلیدی را در نظر بگیرید. در اینجا چند مورد برای فکر کردن درباره شروع کار شما وجود دارد.

 

 

جنس پارچه مبل تک نفره

با کمی دقت و مراقبت، مبل تک نفره باید سالها در خانه شما استفاده شود، اما نوع پارچه انتخابی شما در طول عمر آن تاثیر زیادی خواهد داشت. پارچه ای را انتخاب کنید که برای شیوه زندگی شما مناسب باشد. برای مثال، اگر شما دارای حیوانات خانگی هستید، مخمل مجلل با پرز های بلند ممکن است انتخابی مناسب نباشد. اگر دارای فرزندی خردسال هستید، پارچه های قابل شستشو گزینه ای بسیار معقول است. در یک اتاق بزرگتر، یک پارچه شگفت آور زیبا و مجلل می تواند جلوه بسیار خوبی داشته باشد. چرم نرم و چرم یک پارچه ملایم، این مبل تک نفره را به عنوان مکانی ایده آل برای نشستن تبدیل می کند و همچنین طراحی کلاسیک آن زیبایی خاصی را به نمایش می گذارد. بهترین چیز در مورد چرم این است که بجز زیبایی آن میتوان به مقاوم بودن آن در برابر ضربه، اجسام تیز و دوام بیشتر در طول زمان اشاره کرد. در حالی که چرم پارچه ای گرانتر نسبت به دیگر پارچه ها است شما با انتخاب این پارچه میتوانید میزان استفاده از مبل تک نفره خود را مدتها بیشتر کنید.

 

 

هماهنگی مبل تک نفره با اتاق

هنگامی که مبلی را برای یک اتاق نشیمن رسمی یا سنتی انتخاب می کنید، سعی کنید یک الگو را از دکور های دیگر انتخاب کنید، به عنوان مثال میتونید از اینترنت سرچ کرده و تصویرهایی از دکور های مختلف با صندلی یا مبل راحتی تک نفره را مشاهده کنید، درغیر این صورت اگر خودتان دکور جدیدی خلق کنید ممکن است به اندازه ای که باید به دل ننشیند. توجه داشته باشد که اگر مبل با کوسن ها و مبلمان دیگر و همچنین با پرده ها همخوانی داشته باشد، وقتی به اتاق خود نگاه میکنید احساس آرامش عمیقی می کنید. از هرگونه تناقض در رنگ پرهیز کنید، زیرا عده ای به این نوع تناقض علاقه خاصی دارند. به عنوان مثال وقتی پرده های سفید و یا روشن دارید ترجیحا از مبل های تیره رنگ استفاده نکنید.

 

 

ست مبل تک نفره

سعی کنید یک جفت را مطابق با کاناپه و مبلمان دیگر برای یک اثر چشمگیرتر، ترکیب کنید. در حالی که تقارن کامل هدف نیست، بلکه ترکیبی از رنگ ها و شکل های درهم در اتاق به خوبی عمل می کند، به عنوان مثال صندلی های کرم در برابر دیوارهای خاکستری جلوه بسیار خوبی دارد و مهم است که جفت مبل تک نفره شما یک شکل باشد، با این حال میتوانید از ترکیب دو رنگ در ست این دو مبل استفاده کنید.

 

رنگ صندلی تک نفره

این نوع مبل در انواع رنگ ها در دسترس است، شما باید مطمئن شوید که میتوانید صندلی پیدا کنید که برای شما و برای فضای خانه تان مناسب باشد. مبل ها در اتاقی که دید خوبی نسبت به ساحل دارد، هماهنگی کامل با آسمان و دریا دارند. در ذهن خودتان، انواع صندلی های در دسترس با رنگ های متفاوت را در اتاق خود قرار دهید و جابجا کنید تا مشاهده کنید که کدام یک بیشتر با اتاق شما هماهنگ است. در صورت امکان، قبل از خرید مبل، یک نمونه از پارچه بگیرید تا ببینید که رنگ، در نور اتاق شما چگونه است. امید واریم با خرید این مبل اوقات خوشی را داشته باشید.