کمد اتاق تعویض لباس

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

کمد اتاق تعویض لباس

 

داشتن فضایی زیبا و در عین حال با کارایی مناسب یکی از کارهایی است که به تحقیق و ترفندهای هوشمندانه زیادی نیاز دارد. فضایی برای قرار دادن لباس ها و مکانی که بتوانیم لباس را تعویض کنیم معمولا در اتاق خواب است که بنا به متراژ اتاق خواب و البته سبک دکوراسیون بستگی دارد.

 

در اتاق خواب هایی که فضای کافی وجود دارد معمولا فضایی برای تعویض لباس در نظر می گیرند که این فضا ممکن است مکانی جداگانه یا اتاقی کوچک داخل اتاق خواب باشد یا اتاقی پیش ساخته کوچکی که با چوب و دیگر ابزار قابل تهیه و نصب می باشد.

 

 

داشتن اتاق لباس و کمدی در آن برای بیشتر افراد جامعه نهایت تجمل برای اتاق خواب است.  زمانی که در اتاق خواب جایی برای اتاق لباس و کمدی در آن در نظر بگیرید می توانید به لباس ها نظم داده و آنها را آویزان کنید و صبح ها راحت تر لباس ها و کفش های مناسب خود را پیدا کنید و راهی یک روز کاری خوب شوید.

 

  

چگونه کمدی مناسب برای اتاق لباس تهیه کنیم؟

 

برای انتخاب کمدی مناسب در اتاق لباس تان در ابتدا حجم لباس هایی که دارید را در نظر بگیرید و بعد از آن تعداد و ابعاد قفسه برای لباس ها را انتخاب کنید. زمانی که به لباس ها و حتی کفش یا کیف های تان نظم بیشتری بدهید دسترسی به آنها آسان تر خواهد شد.

 

همان طور که اشاره کردیم اگر اتاق خواب بزرگ و مجللی نیز در اختیار ندارید می توانید اتاق لباسی مجزا نیز در اتاق خواب هایی با ابعاد معمولی نیز بسازید و از چوب، شیشه و پارتیشن های متنوع پیش ساخته کمک بگیرید و برای خود کمد و قفسه و دراور بسازید و لوازم خود را سازماندهی کنید.

 

انبار، اتاق های زیر شیروانی، کمد های عمیق، کنج های بی استفاده در خانه ها از فضاهای مناسب برای تبدیل شدن به اتاق لباس هستند. با انجام دادن قفسه بندی مناسب و قرار دادن فضایی برای آویزان کردن لباس ها می توانید دسترسی به پوشاک خود را راحت تر کنید.

اتاق خوابی کوچک که به هم ریخته و شلوغ است و لباس ها جای مشخصی ندارند زیبایی ندارد و لباس پوشیدن بسیار مشکل است. اتاق نگهداری از لباس‌ها که در اصطلاح  (walk-in closet ) است برای فضای کوچک لازم است.

 

این اتاق‌ها با کمدهای طبقه بندی شده مناسب هستند و اگر فضای کافی را هم برای تعویض لباس داشته باشید بهتر است و لباس پوشیدن  را برای شما راحت تر می کند. کمدی یا قفس های که برای فضای خود تهیه می کنید باید به گونه ای انتخاب شوند که جواب گوی وسایل و لباس های شما باشند.

 

 

اتاق نگهداری لباس‌ها را بهتر است روشن کنید چه با نور چه با رنگ و از وسایلی با رنگ روشن برای آن استفاده کنید. این اتاق فضایی بسیار خوبی برای امتحان کردن لباس‌ها باید باشد و شما در آن احساس شلوغی و سردرگمی نکنید.

 

کاربرد کمد برای اتاق لباس

 

اتاق نگهداری از لباس‌ تنها برای نگه داری لباس نیست و می تواند کاربردهای دیگری نیز داشته باشد و از کفش و کیف خود نیز در این فضا محافظت کنید. فقط کافی است ارتفاع قفسه‌ها به گونه‌ای در نظر بگیرید که بتوانید تا هر کفشی با هر ارتفاع و پاشنه‌ای را در آن جا قرار دهید و هر نوع کیفی را در آنجا قرار دهید.

 

لازم نیست این اتاق ها سقف داشته باشد و برای این موضوع هزینه اضافی انجام دهید و از دیوارهای پنلی چوبی نیز استفاده کنید و فضایی بدون سقف با نور بیشتر داشته باشید.  

با اندکی درایت و سلیقه می توانید پاگردهای زیر پله و فضاهای اضافی را به اتاق لباسی زیبا تبدیل کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.