تشک ژله ای

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تشک ژله ای

 

تشک ها با جنس ها و البته کاربردهای متفاوتی تولید می شودکه باید با توجه به نیاز و آناتومی بدن تان بهترین انتخاب را داشته باشد.

 

تشک های ژله ای یکی از انواع تشک های موجود در بازار هستند که برای مصارف خاصی استفاده می شوند و از جنس بونل فلورسنت ارتوپدی ساخته شده اند. تشک های تمام طبی ارتوپدیک از پد ژله ساخته شده اند و دارای فنر مقاوم 2/2 میلی متری است.

 

ویژگی تشک ژله ای

 

این تشک ها خاصیت ارتجاعی فنر را به حداقل مقدار رسانده و خاصیت تمام طبی بودن به تشک می دهند. لایه ترموفلت با گرماژ بالا که در این تشک ها تعبیه شده است فشار بدن را به طور مساوی  بر روی تشک تقسیم بندی می کند و باعث افزایش طول عمر تشک خواهد شد، ضمن اینکه به بدن آسیبی نمی رساند و دردهای آن را نیز تسکین می دهد.  

 

 

پوشش پارچه این تشک از جنس مرغوبی است و از مواد با کیفیت بالا، لوکس و مواد بافتنی بافته و در حقیقت ساخته شده است. تشک ژلی به شما این امکان را میدهد که در زمان خواب اطراف بدن به آسانی پر شود و یک لایه فوم عمیق با لایه فشرده از بدن پشتیبانی کند. در داخل این تشک ها پنبه و پر فیبر عمیق سفید تعبیه شده است که این فیبرها ضد آلرژی می باشند و نرمی و انعطاف پذیری خاصی را برای کاربران خود فراهم می کنند.

 

تسکین فشارهای اضافی و پرکردن گودی کمر از دیگر ویژگی های این تشک ها می باشد. تشک های ژلی  قوی و بادوام هستند و قابلیت انعطاف پذیری زیادی به گونه ای طراحی شده اند که با آناتومی بدن هماهنگ باشند و فشار سراسر بدن را از بین ببرند.

 

عضلات گردن و ستون فقرات بر روی این تشک ها موقعیت خوب و راحتی دارند و می توانند تنش و سر دردها را از بدن ما دور کنند.  

 

کاهش درد و زخم با تشک های ژلی

 

تشک های ژلی برای افراد بیمار که نمی توانند حرکت کنند یا مشکلات فیزیوتراپی دارند بسیار مناسب است. این تشک ها ضد میکروب و ضد گرد و غبار هستند و سوراخ های تهویه در داخل آن گنجانده شده است. این تشک ها اجازه می دهند بدن نفس بکشد و برای افرادی که مریض هستند و زخم بستر دارند بسیار مناسب و البته راحت است.

 

 در ساخت این تشک ها مواد مغناطیسی به کار رفته است و رطوبت محیط خواب را متعادل می کند و درجه حرارت را تنظیم می کند و سبب می شود از خواب خود لذت زیادی ببرید.

 

مزیت تشک ژلی

 

تشک های ژلی می توانند از بدن حفاظت کرده و بدن افراد بیماران را ترمیم کنند تا خواب راحتی داشته باشید.  خاصیت خنک کنندگی، ضد تعریق، عمر طولانی، بدون نیاز به گرم کردن و یخ زدگی، بی خطر، غیر سمی و سازگار با محیط زیست، استفاده از مواد خوب پزشکی، روکش پارچه اى، نرم و راحت و سطح انعطاف پذیر از مزیت های تشک های ژلی می باشند.

 

از این تشک در سایزهای مختلف می توانید برای صندلی چرخدار، مبل، صندلی، صندلی اداری، صندلی پیک نیک، آشپزخانه، صندلی ماشین و ... نیز استفاده کنید و به بهبود انواع بیماری های خود کمک کرده و در اتاق خواب نیز خواب راحتی را تجربه کنید.

 

در این صفحه می توانید انواع مختلف این تشک ها را مشاهده کرده و با آنها آشنا شوید و با انتخاب این تشک ها حس خوبی را در خانه یا خارج از خانه تجربه کنید.