تخت خواب سفری

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

تخت خواب سفری

 

می دانید که سفرها و طبیعت گردی اصول و شرایط خاص خود را دارند که برای اینکه خوش بگذرانیم بهتر است آنها را رعایت کنیم. گاهی به جایی سفر می کنیم که امکان رفتن به هتل یا اقامت گاهی نیست یا عمدا برای لذت بردن از آب و هوا ترجیح می دهیم مانند کوه نوردها در چادر استراحت کنیم و از طبیعت بهره بریم.

 

سفر طبیعت گردی به لوازم مخصوصی نیاز دارد تا در زمان احتیاج بتوانیم از آنها استفاده کنیم و دچار مشکلی نشویم. توجه داشته باشید که در انتخاب وسایل مورد نیاز  برای سفر باید به عوامل مهمی مانند: سلیقه، هدف، شرایط آب و هوایی و مدت زمانی که می خواهید سفر کنید توجه داشته باشید تا بتوانید با آرامش و لذت بیشتری سفر خود را تمام کنید.  

 

یکی از مهمترین لوازم مهم و قابل استفاده در سفر ها تخت خواب تاشو است. تخت خواب های تاشوی سفری به راحتی قابل حمل و نقل هستند و در کمتر از چند دقیقه می توانید آنها را  وصل و آماده استفاده نمایید. شرکت های متفاوتی این نوع تخت را تولید می کنند که در این بخش می توانید انواع آنها را با دقت مشاهده کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. 

 

 

انواع تخت های سفری

 

تخت های سفری در انواع مختلف با طرح های مختلفی تولید شده اند، مانند: تخت هایی که دارای پایه های آلومینیومی هستند، تخت های بادی در مدل های ساده، کیسه خواب که نوعی تخت برای مسافرت محسوب می شوند. تخت و تشک های سفری سبک را میتوان در مکان های گوناگونی مانند؛ خوابگاه, بیمارستان, هتل, ویلا ها نیز استفاده کرد و خواب راحتری داشت.

 

ویژگی های تخت سفری کدامند؟

 

از اسم این وسیله پیداست که باید وزن بسیار کمی داشته باشد تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید. تخت خواب های سفری چرخ دارند و حمل و نقل را آسان تر می کنند و ویژگی برتر دیگر آنها آن است که فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. این تخت خواب ها اغلب دارای اسکلت فلزی می باشند که می توانند وزن زیاد را تحمل کنند و استقامت بالایی دارند.  

 

 

تخت های مسافرتی برای حمل و نقل به گونه ای طراحی شده است که از وسط توسط اهرمی تا می شوند و البته برای اطمینان یک قفل در پایین تخت وجود دارد که در زمان حمل و نقل تخت باز نشود. آلیاژ جنس بدنه بسیار مهم است و به رنگی که بر روی آن زده می شود نیز بهتر است دقت کنید تا قابلیت شستشو داشته باشند و زنگ نزنند.  

 

اجزای تخت خواب سفری

 

این تخت خواب ها دارای؛ اسکلت فلزی، کف ام دی اف، جک برای تا کردن و باز کردن تخت خواب، استفاده از چرخ برای سهولت در حمل و نقل و دارای قفل اطمینان در پایین تخت برای بسته بودن تخت برای زمان حمل و نقل می باشند.

تختخواب های سفری در مدل های گوناگون هستند و برخی از مدل های آنها دارای ابعاد بیشتری هستند که به راحتی دو نفر می توانند روی آنها بخوابند.

 

مزیت استفاده از تخت خواب در سفر

 

تخت خواب های سفری از زمین فاصله دارند و با خوابیدن بر روی آنها  از سطح زمین فاصله خواهید داشت و از شر  حشرات موذی، سنگ‌های تیز، سطح نمناک و سرد زمین درامان خواهید بود و میتوانید با خیالی راحت شبی آرام و لذت‌بخش را در طبیعت سپری کنید.

 این تخت‌خواب های سفری به راحتی باز و بسته می شوند و در مواقعی نیز می توانید به عنوان صندلی از آنها استفاده نمایید.