بولستر ماساژ

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

بولستر ماساژ

زمانی که ساعات زیادی را مجبورید بر روی صندلی بنشینید و پاها بی حرکت بماند، خون در سیاهرگ ها برگشت می خورد. قلب وظیفه گردش خون در بدن را بر عهده دارد و با تحرک عضلات خون در سیاهرگ ها به گردش در می آید. زمان که مدت زیادی در یک مکان بنشینید و پا را حرکت ندهید، خون به گردش در نمی آید و در یک نقطه جمع می شود. به مرور زمان به مشکل واریس تبدیل می شود و سیاهرگ ها فرم اصلی خود را از دست می دهند. بنابراین استفاده از بولستر یا زیرپایی ماساژ زمان نشستن ضرورت دارد. بخصوص برای کسانی که شغل آنها به صورت نشستن پشت میز است.

بولستر چه کاربردی دارد؟

بولستر یک ابزار جدید است که باعث ماساژ پاها می شود و باعث آرامش می شود. این وسیله با ماساژ کف پاها باعث به گردش درآمدن خون در سیاهرگ ها می شود. زیرپایی ماساژ می تواند به صورت یک وسیله پلاستیک و یا بالشتک از جنس چرمی باشد که داخل آن با پشم شیشه پر می شود. این بالشتک قابل حمل است و در ابعاد 15*80  تهیه می شود. 
بالشتک در زیر پای فرد ماساژ گیرنده و کمی بالاتر از سطح زمین قرار می گیرد و وظیفه آن ماساژ کف پاهاست. در واقع بالشتک چرمی با ماساژ کف پا باعث عملکرد رگ ها و خونرسانی در بدن می شود. با قرار گرفتن بالشتک در کف پا و ماساژ عضلات، پا احساس کاملا ریلکسی دارد و در اصطلاح خواب نمی رود.

استفاده از بولستر چه مزایایی دارد؟

استفاده از بولستر و زیرپایی ماساژ باعث بهبود وتسریع در گردش خون و رها شدن اعصاب حسی می شود. همچنین میزان ترشح آندروفین در بدن هم بیشتر و از فشار آمدن به ماهیچه ها جلوگیری می شود. اگر در زمان نشستن پشت میز از این وسیله استفاده شود، از ورم پا در اندام صدمه دیده به هنگام ماساژ ورزشی هم جلوگیری می شود. این وسیله برای افراد کم تحرک و ورزشکاران مناسب است.

 

بولستر یک ابزار جدید است که باعث ماساژ پاها می شود و باعث آرامش می شود.

 

چرا باید از زیرپایی حین کار با کامپیوتر استفاده کرد ؟

در هر کاری ابتدا باید سلامت جسمی را در نظر داشت. اگر شغل شما به گونه ای است که ساعات زیادی را باید در پشت میز بنشینید، باید ابتدا طریقه صحیح نشستن پشت میز را یاد بگیرید. در مورد پاها استفاده از زیرپایی ماساژ یا بولستر است که برای پاها و سایر قسمت های بدن مفید است. آویزان بودن و بی حرکت ماندن پاها برای مدت زمان طولانی عوارض جبران ناپذیری دارد. از جمله اینکه خون به قسمت کف پا نمی رسد. 
افرادی که قد کوتاه تری دارند و زمان نشستن روی صندلی پای آنها به زمین نمی رسد، به زیرپایی ماساژ نیاز بیشتری دارند. زمان نشستن بر روی صندلی غیراستاندارد، قسمت زیرین زانوی با انتهای صندلی درگیر می شود و برای اینکه پاها معلق نماند، سعی می کنید نوک انگشتان پا را روی زمین قرار دهید، اما اینکه باعث مختل شدن جریان خون زیر مفاصل زانو به دلیل فشار صندلی می شود.
یا روش دیگرتان برای رسیدن پا به زمین ممکن است این باشد که از تکیه زدن به صندلی خودداری کنید و به سمت جلوی صندلی بنشینید که این کار باعث فشار آمدن به ستون فقرات و کمر است. قوس کمر و قوز کردن که به مرور زمان باعث بد فرم شدن می شود، از دیگر نتایج عدم استفاده از زیرپایی است. پس بهترین کار استفاده از زیرپایی ماساژ یا بلستون است تا بدن در حالت انبساطی قرار بگیرد.