چراغ دیواری

(15)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
چراغ دیواری آرپ دیزاین مدل ونتو بزرگ
480000
ارسال رایگان
چراغ دیواری مدل ARSTID
325000
ارسال رایگان
چراغ خواب دیواری مدل ANGLAND
245000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرپ دیزاین مدل شکلات
290000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرپ دیزاین مدل لنترنا
320000
ارسال رایگان
چراغ دیواری پایون مدل نوید
130000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرتا مدل 228
390000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرتا مدل N 111
130000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرتا مدل 216
180000
ارسال رایگان
آویز سقفی پلی کربنات نوا صنایع نظری
330000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرپ دیزاین مدل ونتو کوچک
350000
ارسال رایگان
چراغ دیواری پایون مدل سپیدار
120000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرتا مدل 245
189500
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرتا مدل 247
220000
ارسال رایگان
چراغ دیواری آرتا مدل 351
250000
ارسال رایگان

چراغ دیواری

 

 نور گرم چراغ ها باعث گرما و روشنایی خانه می شوند و اگر این روشنایی را با آگاهی وارد فضای خانه خود کنید، می توانید از تمام فضای خانه تان به نحوه احسنت استفاده نمایید و از آن لذت ببرید. زمانی که نور مناسب با سبکی درست را در خانه به کار ببرید می توانید کارهای خود را راحت تر و بدون خستگی انجام دهید یا به طور مثال با نورانی کردن تنها یک دیوار خانه و محل مورد نظرتان را بزرگ تر از حد معمول نشان دهید.

با توجه به اتاق و استفاده ای که از آن دارید بهتر است نور مورد نظرتان را انتخاب کنید، توصیه ما به شما این است که تمام انواع نورها را در محیطتان به کار ببرید و از زیبایی و کاربرد آنها نهایت استفاده را کنید.

 

 چه نوع چراغ دیواری بخریم؟

چراغ های دیواری مدت زیادی است که همراه لوستر در کنار روشنایی ما ایرانی ها هستند. دیوارکوب  های سنتی با لامپ های معمولی جلوه زیبایی به دیوار منزل یا حتی محل کار شما می دهند و فضا را ملایم و لطیف می کنند. چراغ های دیواری را می توانید برای جلوه دادن به یک تابلو یا جلوه دادن به یک ورودی در جاهای کوچک، برای دادن نوری ملایم به بوفه کریستال ها یا کتابخانه استفاده کنید.

 این نوع چراغ ها دارای انواع مختلفی و مدل های متفاوتی هستند که برای نورانی کردن اطرافتان می توانید از آنها استفاده کنید. چراغ های دیواری  پایه آزادی نیز تولید شده اند که برای نصب آنها باید به ارتفاع سقف از کف و محلی که می خواهید آن را روشن نگه دارید، توجه کنید. نور این نوع دیوارکوب ها را می توانید به راحتی تنظیم کنید که به سمت بالا بتابند یا پایین و اصلا چه رنگی و با چه شدتی باشند.

نور این چراغ های دیواری برای کار و دفتر کار نیز مناسب هستند و اغلب جنس آنها که قابلیت تنظیم دارند از فلز است و جنس دیوارکوب ها که در منزل می توانید استفاده کنید نیز متفاوت است؛ از کریستال گرفته تا چوبی و ...

 

طرح های جدید دیوارکوب ها

طراحان نوعی کاغذ دیواری تولید کرده اند که در زیر خودال ای دی دارند و جلوه زیبایی به محیط اطرافتان می دهند و حتی می توانید در شب به عنوان چراغ خواب نیز از آنها استفاده کنید. طرح های فانتزی دیوارکوب ها می توانند جلوه زیبایی به دیوارهای شما بدهند و محیط را دلنشین تر و گرم تر نشان دهند.

لوستر دیواری نورپردازی خانه را جذاب تر می کند و به یاد داشته باشید که یک منبع نور برای محیط ما کافی نیست و بهتر از ترکیب نورهای موجود در بازار برای زیبایی اطرافتان استفاده کنید. چراغ دیواری مانند سایر لوازم دکوراسیون در سبک های مختلف و رنگ های متفاوتی  طراحی شده اند.

برای انتخاب چراغ به سبک خانه ( مدرن یا کلاسیک) و محیطی که چراغ را برایش در نظر گرفته اید، توجه کنید.  تنوع در سبک تنوع قیمت را نیز زیاد کرده است و با توجه به بودجه ای که دارید می توانید از مدل های موجود در این بخش استفاده کنید.

در زمان انتخاب به شدت نور و حتی رنگ لامپ های دیوارکوب هایتان توجه کنید و  جالب است بدانید برای زیباتر شدن فضای خارخ از خانه یا پله ها و حیاط نیز می توانید از دیوارکوب های زیبایی که به همین منظور طراحی شده اند میتوانید استفاده کنید.