ظروف تزئینی

(13)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
3.62%-
سرویس پذیرایی مدل H029 دکوریما
414000
399,013
ارسال رایگان
3.62%-
سرویس پذیرایی مدل H016 دکوریما
414000
399,013
ارسال رایگان
6.25%-
شیرینی خوری دو طبقه شیک و تک مدل توپی
317440
297,600
ارسال رایگان
6.25%-
شیرینی خوری دو طبقه شیک و تک مدل اشکی
332800
312,000
ارسال رایگان
7.50%-
شیرینی خوری دو طبقه شیک و تک مدل SH220 7
163200
150,960
ارسال رایگان
7.48%-
قندان شیک و تک مدل SH220 9
52480
48,554
ارسال رایگان
7.50%-
قندان شیک و تک مدل SH220 10
58880
54,464
ارسال رایگان
7.50%-
قندان شیک و تک مدل فلورا
71680
66,304
ارسال رایگان
7.09%-
کندی باکس پایه دار صورتی شیک و تک مدل قلب سه عددی
503040
467,374
ارسال رایگان
7.50%-
شکلات خوری شیک و تک مدل اشکی کوچک
115200
106,560
ارسال رایگان
7.50%-
شیرینی خوری دو طبقه شیک و تک مدل SH220 8
176000
162,800
ارسال رایگان
7.50%-
شیرینی خوری دو طبقه شیک و تک مدل فلورا
134400
124,320
ارسال رایگان
7.50%-
کندی باکس بدون پایه صورتی شیک و تک مدل قلب سه عددی
393600
364,080
ارسال رایگان

ظروف تزئینی

ظروف تزئینی چه اهمیتی دارند

برای افراد به ویژه خانم ها تزئینات و دکوراسیون از اهمیتی زیادی برخوردار است؛ چرا که معمولا بیشتر افراد بر این باورند که سلیقه افراد را می‌ توان از نحوه طراحی و دکوراسیون منزل و وسایل آن ها فهمید. به همین دلیل بیشتر افراد از وسایل و لوازم مختلفی استفاده می کنند تا دکوراسیون منزل شان را خیلی بهتر و زیباتر تزئین کنند. از طرفی دومین مسئله که برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد این است که زمانی که مهمان به خانه آن ها می آید این است که بهترین پذیرایی با به کارگیری از ظروف عالی و زیبا را داشته باشند. بنابراین در دومین قدم نحوه انتخاب ظروف تزئینی متناسب با خانه و ظروف تزئینی با کیفیت برای آن ها نقش پر رنگی دارد. 

 

انواع ظروف تزئینی

ظروف تزئینی انواع مختلفی دارد که هر کدام آن ها به منظور مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از بعضی از ظروف تزئینی برای پذیرایی کیک، شیرینی، شکلات و .... و از بعضی دیگر تنها به عنوان دکور استفاده می کنند.  در این مقاله به توضیح بعضی از ظروف تزئینی می‌ پردازیم که عبارتند از:

 

 ظروف تزئینی شکلات خوری

شکلات خوری یکی از پرکاربرد ترین ظروف تزئینی محسوب می شود که امروزه در بسیاری از خانه ها وجود دارد. از شکلات خوری همان طوری که از نامش پیداست برای پذیرایی شکلات استفاده می شود. از طرفی شکلات خوری علاوه بر پذیرایی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تزئین جلومبلی و میزناهارخوری نیز می باشد. از طرفی شکلات خوری نیز انواع مختلفی که دارد که از جمله آن ها می توان به شکلات خوری دو طبقه و شکلات خوری یک طبقه اشاره کرد.

 

 

ظروف تزئینی شیرینی خوری

پذیرایی با شیرینی در مهمانی ها و مجالس عروسی و جشن ها یکی از تشریفات رایج در زمینه پذیرایی شناخته می شود؛ طوری که به ندرت می توان به مهمانی و یا عروسی رفت که در آن شیرینی وجود نداشته باشد. به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که شیرینی خوری تا چه اندازه ای اهمیت دارد. مدل ظرف شیرینی خوری تاثیر زیادی در زیبایی آن می گذارد؛ البته مدل شیرینی خوری نیز تا حد زیادی به سلیقه افراد بر می گردد؛ طوری که ممکن است بسیاری از مدل ها از نظر دیگران زیبا؛ اما از نظر افراد دیگر جذاب نباشند. بنابراین در زمان انتخاب شیرینی خوری سلیقه خود و دیگر ظروف غذاخوری خود را در نظر بگیرید.

 

 

ظروف تزئینی کاسه سالاد خوری و ماست خوری

سالاد خوری و ماست خوری هر چند از ظروف جزئی به شمار می آیند اما در زیبایی ظروف نقش پر رنگی دارد. کاسه های ماست خوری و سالاد خوری در انواع و اندازه های مختلف با مدل های گوناگون وجود دارند که می توانند در بخش ست ظروف پذیرایی قرار گیرند و همین طور طرح های این کاسه ها می توانند چنان زیبا و دلنواز باشند که حتی به عنوان ظروف دکوری نیز مورد استفاده قرار بگیرند و معمولا کاسه سالاد خوری و ماست خوری از سرامیک تولید شده و طرح های مختلفی رو آن ها ایجاد می شود. ست کردن ظروف ماست خوردی، سالاد خوری با لیوان روشی بسیار مناسبی برای تزئین ظروف می باشد.

 

قیمت ظروف تزئینی

ظروف تزئینی انواع و مدل های گوناگونی دارد که هر یک از آن ها از موادهای تفاوتی تولید می شوند؛ بنابراین قیمت هر ظروف تزئینی به جنس آن بستگی دارد. ظروف تزئینی را هم می توان با هزینه بسیار کم تهیه کرد هم با هزینه بسیار زیاد؛ در واقع می توان گفت در بازار هم ظروف تزئینی ارزان وجود دارد هم ظروف تزئینی گران. اما باید در نظر بگیرید ظروف تزئینی خیلی ارزان نیز از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و ممکن است به ضربه ای بشکند و طول عمر بالایی نداشته باشند. از طرفی ظروف تزئینی با قیمت مناسب علاوه بر کیفیت، زیبایی و درخشندگی نیز دارند. در نتیجه برای خرید ظروف تزئینی ابتدا بودجه تان را در نظر بگیرید و سپس با توجه به هزینه تان ظروف تزئینی مناسب را خرید کنید.

 

نحوه خرید ظروف تزئینی

ظروف تزئینی آنچنان متنوع هستند که حتی با گردش ساعتی در بازارهای مختلف نیز نمی توان تمام مدل های آن را بررسی کرد. بلکه گشت و گذار در تمام مغازه های ظروف تزئینی بازار نه تنها از شما وقت و انرژی زیادی می گیرد؛ بلکه شما را نیز سردرگم می کند. از طرفی امروزه کلیه ظروف تزئینی گلچین شده با بهترین کیفیت ها در فروشگاه های آنلاین وجود دارند که می توان انواع مدل های ظروف تزئینی را بررسی نمود و سپس خرید کرد. همچنین خرید و حمل و نقل ظروف تزئینی به دقت بالایی نیاز دارد؛ چرا که پس از خرید ممکن است ظروف تزئینی در مسیر آسیب دیده و یا بشکند؛ در نتیجه با خرید از فروشگاه های آنلاین می توانید محصولات خود را با پیک های مطمئن در درب محل دریافت کنید. 

 

نحوه نگهداری ظروف تزئینی

بزرگ ترین خطری که ظروف تزئینی را تهدید می کند؛ شکستگی است. بنابراین تا حد الامکان از قرار دادن ظروف تزئینی در مکان هایی که احتمال شکستن آن ها وجود دارد؛ قرار ندهید. برای تمیز کردن ظروف تزئینی از آب گرم استفاده نکنید؛ چرا که جنس بعضی از ظروف تزئینی به آب داغ حساس است و براثر برخورد با دمای بالا می شکنند. همچنین ظروف تزئینی را می توان با مواد شست وشو و یا آب با درجه مناسب شست و شو کرد.  از ظرفی ظروف تزئینی به شدت لب پر می شوند و بزرگ ترین مشکلی در زمینه نگهداری آن ها پیش می آید؛ شکستن کامل ظرف نیست بلکه جدا شدن قسمتی از آن است که نه می توان ظرف را کنار گذاشت و نه می توان از استفاده کرد پس برای جلوگیری از بروز این اتفاق، ظروف تزئینی را بسته و جعبه های مناسب قرار دهید. همچنین می توانید از روزنامه نیز برای پیچیدن آن ها استفاده کنید.