چوب استیل

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

چوب استیل

با نور می توانید با ظاهر و حتی نمای خانه تان را بازی کنید و بر روی آن تاثیر بگذارید. با ایجاد تغییرات در نورپردازی فضایی که در اختیار دارید قادرید حتی آن را کوچک تر یا بزرگتر از حد طبیعی نشان دهید. به طور مثال برای بیشتر نشان دادن ارتفاع یک اتاق با استفاده از چراغ های پایه دار یا چراغ های دیواری می توانید که نور را رو به سقف قرار دهید و با خطای چشم سقف را بلندتر نشان دهید.

 

روشن کردن فضا با چراغ های دیواری که نور را به پایین انتقال می دهند و توجه را به بیننده و تابلوها منعکس می کند ارتفاع سقف را کمتر نشان می دهد و می توانید سطوح پایین مانند زمین را روشن کرده و جلوه اشیایی که روی آن قرار دارند را چند برابر کنید.

 

انواع لوستر چوب استیل و کاربردهای آن

 

 لوستر های چوبی نیز که با استیل ترکیب شده اند و طرح های مختلفی از آنها تولید شده است بسیار زیبا هستند که برای انواع سبک ها مناسب است. این لوستر ها ممکن است از چوب MDF  و... استفاده چوب های این لوسترها  به هیچ عنوان در مقابل با رطوبت تغیر شکل و رنگ نمی دهند. اسکلت استیل این لوستر ها  با کروم آبکاری می شوند که مدت زمان طولانی می توانید از این لوسترها استفاده کنید. 

 

 

چگونه باید از لوستر چوب استیل نگهداری کرد؟

 

 برای تمیز کردن این نوع لوسترها مایع شیمیایی استفاده نکنید و سعی کنید در  زمان های مناسبی آنها را تمیز کنید تا جلوه  خود را از دست ندهند.  برای تمیز کردن بهتر است از  دستمال مرطوب شده با آب استفاده کنید. همان طور که می دانید لوسترهای چوب استیل از ترکیب چوب و فلز ساخته می شوند البته در طرح ها و رنگ های متفاوت و  بعضی از آنها با  کریستال تزیینی زیبایی بیشتری به شما هدیه می دهند.

 

 لوستر چوب استیل برای چه دکوراسیونی مناسب است؟

 

این لوسترها با فضای مدرن تناسب دارند و دکوراسیونی اسپرت، سبک را به ما ارائه می دهند. از این لوسترها می توانید حتی در اتاق خواب نیز استفاده کنید.

 

استیل به کار رفته در این لوسترها درخشندگی و زیبایی را به محیط می دهند و باعث سرد به نظر رسیدن لوستر می شود. این لوستر ها اغلب شاخه ای هستند و شاخه ها و ستون لوستر به گونه ای طراحی شده اند که  در برابر نفوذ رطوبت مقاوم می باشند.  

 

استفاده از چوب در این لوستر حس گرمی در فضا ایجاد می کند و آرامش با نور در فضا منتشر می شود. چوب نمادی از طبیعت است  کاربرد آن در خانه  حس بهتری را در شما ایجاد خواهد کرد.  

 

لوستر چوب استیل شاخه ای دارای مدل های ۷ شاخه، ۵ شاخه، ۳ شاخه و دیوارکوب تولید شده اند که با توجه به نیاز  میزان روشنایی تعداد شاخه های مورد نیازتان را انتخاب کنید.  این لوستر ها حباب هایی نیز دارند که در صورت نیاز به نور زیاد می توانید آنها را رو به پایین  قرار داده یا در صورت نیاز به نوری ملایم حبابها رو به سقف قرار دهید.