پخش خانگی

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

پخش خانگی

از آغاز، نشستن جلوی تلویزیون محبوب بوده، اکنون نیز هست، اما نه به محبوبیت قبل. تلویزیون کابلی و شبکه ای دیگر تاثیری که قبلا روی بینندگان می گذاشت را ندارد. این که "سیم کابل را قطع کنید یا نه"،  بعد از خرید یک دستگاه پخش چندرسانه ای معضل شما خواهد شد. زیرا محتوای پخش شده بر روی صفحه تلویزیون شما از خدماتی نظیر Netflix، YouTube و Sling TV یکی از بهترین روش های دسترسی به نمایش ها و فیلم های مورد علاقه شما بهره می برد.این به خاطراین است که راه های زیادی برای گرفتن فیلم آنلاین روی صفحه نمایش اتاق نشیمن شما وجود دارد. در اینجا برخی گزینه های آن را برای شما بیان می کنیم.

تلویزیون های هوشمند و نیاز به یک پخش خانگی

اول از همه باید بیان کنیم که اگر شما یک تلویزیون هوشمند دارید، ممکن است به یک دستگاه پخش جداگانه نیاز نداشته باشید. تلویزیون های هوشمند می توانند چندین برنامه را اجرا کنند، از جمله مواردی مانند موارد دلخواه دایمی مانند Amazon Video، Hulu و Netflix، که ممکن است یک دستگاه پخش جداگانه را از کار بیاندازد. اما علت نزول عمده ای از تلویزیون های هوشمند این است که انتخاب کانال آنها معمولا نسبتا محدود است. با تلویزیون هوشمند، شما قادر خواهید بود به چند ده برنامه دسترسی داشته باشید، نه چند هزار، و برنامه های جدید به زودی زود نمایش داده نخواهند شد. مدل های قدیمی تر نیز در نهایت از دریافت به روز رسانی ها جلوگیری می کنند و تلویزیون برای جایگزینی بیش از یک دستگاه پخش کننده نیز بسیار گران تر خواهد بود.

چند نکته در خرید دستگاه پخش

گزینه های اتصال آن را چک کنید: ، HDMI, رابط هایاتصال شبکه، USBT ،Bluetooth در دستگاه حیاتی است.

حافظه و انعطاف پذیری آن: اجتناب از پخش کننده با هارد دیسک استاندارد (HDD)!ممکن است کمتر هزینه داشته باشند، اما آنها به سرعت آسیب پذیرند.تاکید در  انتخاب طرحی مدرن که از یک درایو حالت جامد (SSD) یا حافظه فلش استفاده می کند که به طور معمول در دسترس است بسیار بهتر می باشد.

برنامه ها و فرمت هایی که دستگاه ساپورت می کند را چک کنید.

خنک کننده ها و قدرت آن ها را در دستگاه چک کنید.پیشگیری از سرقت: اکثر پخش کننده های جدید ا Slot Security Kensington بهره می برند. از آن استفاده کنید این یک سیستم قفل جهانی است که به خوبی کار می کند.

 

پخش کننده فول اچ دی 4K HDR

استاندارد طلایی برای دستگاه های پخش، 4K  HDR پخش  رسانه ها به دو صورت است: جعبه تنظیم و دانگل(رابط بی سیم کامپیوترو غیره) در بالا . صرف نظر از ظاهر، پخش کننده ها به پورت HDMI تلویزیون وصل می شوند، و سپس شما را به صدها، و اگر نه هزاران برنامه، دسترسی می دهند. اکثر کانال ها بر روی تلویزیون، فیلم و یا موسیقی متمرکز هستند، اما اکثر سیستم عامل ها برخی از برنامه های کاربردی و بازیابی را نیز ارائه می دهند.

جعبه تنظیم دستگاه پخش

جعبه تنظیم بالایی به طور کلی قوی ترین پخش کننده  به حساب می آید که تا جایی که اندازه آنها اجازه می دهد سخت افزار های قدرتمندتر را در خود جای می دهند . برجسته ترین مجموعه های جعبه در بازار عبارتند از Roku Ultra  صد دلار، Apple TV 4K  صد و هشتاد دلار و Nvidia Shield صد و هشتاد دلار). هر یک از این دستگاه ها به شما امکان دسترسی به ویدئو 4k HDR و همچنین هزاران برنامه نیچه را می دهد.

Roku و Shield به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را از طریق USB یا microSD به همراه داشته باشید؛ تلویزیون اپل به کتابخانه کامل iTunes شما دسترسی پیدا می کند. علاوه بر این، هر دو Shield و تلویزیون اپل یک انتخاب قوی از بازی ها  دارند، هم معمولی و هم سخت هسته ای.

رابط های دستگاه پخش

پس از جعبه تنظیم، رابط های پخش 4K وجود دارد که برنامه های 4kHDR را ارائه می دهند، اما بدون دردسرهای یک جعبه اختصاصی. دانگل ها کاملا قدرتمند نیستند و شما باید محتوای خود را با استفاده از یک سرور رسانه ای جریان دهید، اما با قیمت بسیار پایینی رو به رو خواهیدشد. این دستگاهها عبارتند از Roku Streaming Stick + ($ 70)، Google Chromecast Ultra $ 70 و Fire TV آمازون70 $

.

دستگاه های پخش مختلف

ویژگی های دقیق در دستگاه های مختلف متفاوت است، اما هر برنامه پخش کننده پخش برنامه هایی را فراهم می کند که دسترسی به ده ها کانال ویدیو و موسیقی مانند Amazon Video، Hulu، Netflix، Pandora، Plex و Spotify را فراهم می کند. البته، هر برنامه 4k HDR را ارائه نمی دهد، اما پخش کننده ها معمولا در مورد اشاره به جایی که می توانید آن را پیدا کنید بسیار خوب هستند  Amazon Video، iTunes، Netflix و Vudu همه برنامه های 4k HDR را ارائه می دهند و بعضی از کانال های کوچکتر را نیز در عمل حمایت می کنند.

پخش کننده فول اچ دی

این پخش کننده ها به ویژه برای بینندگانی که هنوز تلویزیون های 1080پیکسلی دارند مفید است. پس از همه، یک مجموعه 4k تقریبا یک تلویزیون هوشمند تضمین شده است، اما مقدار زیادی از دستگاه های 1080پیکسلی این برنامه ها را ارایه نمی دهند - یا ساده ی آن ها  را ارائه می دهند، تا قیمتها را پایین نگه دارند.

اگر شما به دنبال خرید یک دستگاه پخش قدیمی تر (که البته ایده بدی در جهان نیست؛ چون پخش کننده های قدیمی تر ارزان هستند و با این حال به هزاران کانال دسترسی دارند)، احتمالا سه دانگل را مقایسه خواهید کرد. Amazon Fire TV Stick  چهل دلار، Google Chromecast سی و پنج دلار و Roku Streaming Stick  پنجاه دلار در مورد هر برنامه ی که پخش شود چه فیلم، تلویزیون و موسیقی که شما بتوانید به آن فکر کنید را پخش می کند، فقط با حداکثر با وضوح1080 پیکسلی. همچنین، سینما خانگی شما می تواند کیفیت صدای آن را تقویت بنماید. همچنین هدفون های قدرتمند می توانند گزینه ی دیگری در تکمیل این فرایند باشند.