نیمکت

(7)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:
نیمکت آریزونا کمجاچوب
906000
ارسال رایگان
نیمکت کنزا کمجاچوب
926000
ارسال رایگان
نیمکت فلورا کمجاچوب
1091000
ارسال رایگان
نیمکت دوقلو POOMWOOD مدل PW 901
2500000
ارسال رایگان
نیمکت چوبی جهانتاب مدل مورین
1145000
ارسال رایگان
نیمکت دو نفره جهانتاب مدل پاکو
760000
ارسال رایگان
نیمکت دونفره وندا مدل هامون
1625000
ارسال رایگان

نیمکت

اگر برای اتاق پذیرایی وسواس زیادی دارید و می خواهید دکوراسیون آن خاص و منحصر به فرد باشد، در زمان خرید مبلمان زمان بیشتری را صرف کنید. مبلمان از جمله وسایلی است که بیشتر از دیگر اثاثیه دیده می شود. حتی با وجودی که فرش قسمت زیادی از کف پذیرایی را می پوشاند، قسمتی از آن در زیر فرش پنهان می شود. 
بهترین مبلمان پذیرایی، طرح سلطنتی یا مبلمان استیل است. به طور کلی مبلمان هایی که در بازار موجود است به سه دسته تقسیم می شوند که شامل مبل های راحتی یا کاناپه، مبلمان کلاسیک و مبلمان استیل هستند. مبل های استیل با استفاده از کلاف تهیه می شوند. از نظر مقاوم، بهتر از دیگر مبلمان ها عمل می کنند.

 

ویژگی های مبلمان پذیرایی

برای ساخت مبلمان های استیل از طرح های منبت کاری با نقش و نگارهای خیره کننده استفاده می شود. چوب این نوع مبلمان ها هم از ردو، راش و یا چوب سفید و چنار است. تاج مبلمان های استیل به صورت کنده کاری است. برای مبلمان های استیل گرانقیمت و باکیفیت از تاج های چوبی استفاده می شود. در نوع ارزان قیمت تر، از نقش های گچی استفاده می شود. البته استحکام تاچ گچی به اندازه نوع چوبی نیست.
مبلمان های استیل از نظر رنگ کاری، نوع پارچه و فوم، منبت کاری و نوع کلاف محکم با هم تفاوت دارند. مبلمان های استیل فضای بیشتری را اشغال می کند. قسمت دسته های این مبلمان ها پهن تر است. از نظر ارتفاع هم مبلمان های استیل بلند طراحی می شوند. قیمت مبلمان های استیل نسبت به سایر مبلمان ها بیشتر است. البته این نوع مبلمان ها برای پذیرایی مناسب هستند. در نشیمن می توان از نوع راحتی و کاناپه استفاده کرد. زیرا مبلمان های استیل برای فضای رسمی مناسب است. نمی توان بر روی مبلمان استیل براحتی دراز بکشید.

مناسب ترین مبلمان پذیرایی مبل کلاسیک یا مبل های استیل است.

مبلمان های استیل برای پذیرایی

 برای مبلمان های استیل از تشک دوبل استفاده می شود. همین ویژگی هم قیمت آنها را بیشتر می کند. به دلیل مجزا بودن تشک مبلمان استیل، در صورتی که ابر، اسفنج و یا فنر تشک ها به مرور زمان از بین برود، می توان تنها تشک را تعمیر کرد. در صورتی که در مبلمان هایی که فاقد تشک دوبل هستند، باید کل مبل تعمیر یا تعویض شود. به دلیل زیبایی و حالت رسمی بودن مبل های استیل برای پذیرایی مناسب هستند. یکی دیگر از ویژگی های این نوع مبلمان ها استفاده از فوم و ابرهای غیرقابل انعطاف است. به دلیل این ویژگی نشستن بر روی مبل استیل رسمی تر می شود. نشیمن آن راحت نیست و نمی توان خودمانی و غیررسمی بر روی مبل نشست.
به دلیل اینکه برای ساخت مبلمان استیل از چوب و پارچه استفاده می شود، سازندگان از طرح های بیشتری می توانند استفاده کنند. دست آنها برای طراحی مبلمان های جدید و مدرن باز است. از آنجا که بخش زیادی از مبل استیل از کلاف تشکیل می شود، این نوع مبل مقاوم تر است و وزن سنگین تری دارد. به همین دلیل جابجایی مبلمان های استیل سخت تر است. در پذیرایی جابجایی وسایل کمتر انجام می شود. پس می توان از مبلمان استیل و سنگین وزن استفاده کرد. 

 

 

مزایای مبلمان استیل برای پذیرایی

میزان کیفیت و زیبایی مبلمان های استیل به جنس چوب بستگی دارد که تعیین کننده قیمت است. یکی دیگر از ویژگی های مبلمان های استیل زیپی بودن تشک دوبل است. با این قابلیت زمانی که تشک ها کثیف شوند، می توان جلد تشک را براحتی جدا کرده و آن را شست. بنابراین اگر می خواهید مبلمان پذیرایی همیشه تمیز باشد، مبلمان استیل را انتخاب کنید. برای مبلمان استیل از پارچه های مقاوم و زیبا استفاده می شود. مازراتی و پورشه جدیدترین پارچه ها برای تهیه مبلمان استیل است. پارچه پورشه از نظر بافت، به پارچه های مخمل و جیر شباهت زیادی دارد. این پارچه دارای تنوع طرح و رنگ هستند. اما نکته قابل توجه در مورد پارچه پوشه، خواب کمتری دارد و رد کمتری را به جا می گذارد. ارتفاع پرزهای این پارچه زیاد است و به دلیل سطح ناصاف، بر روی مبلمان استیل سایه روشن ایجاد می کند.
دومین پارچه ای که برای دوخت مبلمان استیل توصیه می شود، مازراتی است که در ردیف پارچه های مدرن محسوب می شود و شباهت زیادی هم به پارچه پورشه دارد و میزان خواب این پارچه هم کم است. پارچه مازراتی سطح صاف و یکدست ندارند و بافت آن به مخمل و جیر شباهت زیادی دارد. اما وجود پستی و بلندی در آن، باعث تمایز مازراتی از مخمل و جیر می شود. بافت پارچه مازراتی منظم و یک دست نیست و به همین دلیل این پارچه دارای دانه های بسیار ریز است. البته این ویژگی باعث زیبایی بیشتر مبلمان استیل می شود.

مبلمان های استیل برای پذیرایی  برای مبلمان های استیل از تشک دوبل استفاده می شود. همین ویژگی هم قیمت آنها را بیشتر می کند. به دلیل مجزا بودن تشک مبلمان استیل، در صورتی که ابر، اسفنج و یا فنر تشک ها به مرور زمان از بین برود، می توان تنها تشک را تعمیر کرد. در صورتی که در مبلمان هایی که فاقد تشک دوبل هستند، باید کل مبل تعمیر یا تعویض شود. به دلیل زیبایی و حالت رسمی بودن مبل های استیل برای پذیرایی مناسب هستند. یکی دیگر از ویژگی های این نوع مبلمان ها استفاده از فوم و ابرهای غیرقابل انعطاف است. به دلیل این ویژگی نشستن بر روی مبل استیل رسمی تر می شود. نشیمن آن راحت نیست و نمی توان خودمانی و غیررسمی بر روی مبل نشست. به دلیل اینکه برای ساخت مبلمان استیل از چوب و پارچه استفاده می شود، سازندگان از طرح های بیشتری می توانند استفاده کنند. دست آنها برای طراحی مبلمان های جدید و مدرن باز است. از آنجا که بخش زیادی از مبل استیل از کلاف تشکیل می شود، این نوع مبل مقاوم تر است و وزن سنگین تری دارد. به همین دلیل جابجایی مبلمان های استیل سخت تر است. در پذیرایی جابجایی وسایل کمتر انجام می شود. پس می توان از مبلمان استیل و سنگین وزن استفاده کرد.      مزایای مبلمان استیل برای پذیرایی میزان کیفیت و زیبایی مبلمان های استیل به جنس چوب بستگی دارد که تعیین کننده قیمت است. ی