میز پذیرش و کانتر

(0)
 

فیلتر

  • محصولات با تخفیف
  • ارسال رایگان
  • ارسال سریع
مرتب سازی:

میز پذیرش و کانتر

میز پذیرش یا کانتر به میزی گفته می شود که در ورودی شرکت ها و اداره های خصوصی استفاده می شود. به دلیل اینکه ارباب رجوع و مشتریان در بدو ورود به شرکت با میز کانتر برخورد می کنند، شکل و شمایل آن تاثیر زیادی در نوع قضاوت و نظر آنها در مورد شرکت دارد. اگر میز کانتر زیبا و چشم نواز باشد، مطمئنا شرکت را صاحب عظمت نشان می دهد. حال تصور کنید به شرکت جدید برای عقد قرارداد قدم گذاشته اید، در حالی که وارد می شوید یک میز کانتر زوار دررفته و قدیمی در مقابل شماست. در این زمان چه فکری می کنید؟
مطمئنا ناخودآگاه در ذهن شما ذهنیت بدی نسبت به آن شرکت شکل می گیرد و اینطور نتیجه می گیرید که این شرکت از توان و قدرت بالایی برخوردار نیست که نتوانسته است یک میز پذیرش زیبا و لوکس تهیه کند. به همین دلیل است که اغلب شرکت ها برای نظر ارباب رجوع ها میز پذیرش لوکس و مجلل را انتخاب می کنند.  به عبارت روشن تر، نوآوری، خلاقیت، ظرافت و تفکر پیشرو یک شرکت در میز پذیرش تجلی پیدا می کند.


انواع میز پذیرش با طرح های لوکس

با توجه به تاثیری که میز پذیرش در جلب نظر مشتریان و ارباب رجوع های شرکت دارد، بهتر است به طرح آن دقت زیادی داشته باشد. در زیر می توانید چند نوع طرح زیبا را در ذهن مجسم کنید.

 


میز پذیرش با انحنای رو به جلو

اگر سالن ورودی شرکت فضای آزاد و بازتری داشته باشد، می توان از یک میز پذیرش با انحنای رو به جلو استفاده کرد. این نوع میزها به دلیل انحنایی که دارند، فضای بیشتری را اشغال می کنند و به نظر بزرگتر هم هستند. افرادی که وارد شرکت می شوند، با دیدن این نوع میز پذیرش، شرکت را بزرگ و صاحب عظمت می بیند.

 

 

میز پذیرش در ورودی شرکت ها قرار می گیرد.


میز پذیرش شیشه ای مدرن

برای زیباتر شدن شرکت می توان از میز پذیرش با متریال های ترکیبی استفاده کرد. برای ساخت میز پذیرش از چوب و شیشه استفاده می شود. کاربرد شیشه برای این نوع میز، زیبایی و تزئین است. میزهایی که با ترکیب شیشه و چوب تهیه می شوند، به شرکت حس مدرن بودن می بخشند. یک طرح متمایز و زیبا برای تغییر دکوراسیون در شرکت هم به شمار می رود. شیشه هایی که برای ساخت میز پذیرش استفاده می شوند، از نوع مقاوم هستند. وزن سبکی دارند و به همین دلیل جابه جایی میز را آسان تر کرده اند.

 

میز نگهبانی و میز پذیرش

از میز پذیرش می توان برای نگهبانی هم استفاده کرد. در ساختمان های بزرگ که به قسمت نگهبانی نیاز دارند، می توان به جای درست کردن قسمت مجزا برای نگهبانی، از میز پذیرش استفاده کرد که علاوه بر سهولت استفاده، زیبایی بیشتری هم به همراه دارد. البته برای قسمت نگهبانی از میز پذیرش چوبی و یا فلزی استفاده می شود. زیرا در معرض رفت و آمد مداوم قرار دارد و شیشه نمی تواند متریال مناسبی برای این قسمت باشد. 
طراحی میز پذیرش به گونه ای است که در زمان نبود ارباب رجوع یا مشتری، کارمند و یا نگهبان می تواند در پشت آن براحتی استراحت کند. قرار دادن صندلی و تجهیزات استاندارد از دیگر ویژگی های یک میز پذیرش مناسب است. اغلب این میزها با ارتفاع پیشانی 90 تا 150 سانتیمتر تهیه می شوند. کارمند یا نگهبان می تواند به صورت نشسته هم با ارباب رجوع ارتباط برقرار کند. 
از دیگر ویژگی های میز پذیرش مناسب، داشتن فایل کشو دار به همراه قفل مرکزی محل پیرنتر و اسکنر بایگانی اسناد است. با این ویژگی ها می توان وسایل مورد نیاز در زمان کار را براحتی در میز کشودار پذیرش نگهداری کرد.